Adam Soleh realitní makléř z Eurorealit
Menu

Výkup nemovitostí snadno a rychlePotřebujete rychle prodat Vaši nemovitost v Západních Čechách? Dám Vám rychle férovou nabídku.

Chci odkoupení nemovitosti

Jak probíhá odkup nemovitosti?

Jakmile mě kontaktujete, domluvím si s Vámi schůzku nejlépe přímo v dané nemovitosti. Mám s realitami bohaté zkušenosti, Váš byt (v osobním i družstevním vlastnictví), dům nebo jinou nemovitost si prohlédnu a domluvím s Vámi co nejvýhodnější podmínky koupě. Nemovitosti vykupuji už do 24 hodin a za hotové peníze. Při odkupu pak zařídím i potřebné smlouvy, daňové přiznání a jiné podklady. Svou nemovitost tak prodáte opravdu rychle, za dobrou cenu a bez dalších starostí.

Máte na nemovitost navázané dluhy nebo pohledávky? Pomůžu Vám dostat se z dluhové pasti

Na základě kupní smlouvy mi postoupíte vlastnická práva, kupní cenu Vám uhradím hotově nebo na libovolný účet, její část mohu převést přímo na věřitele. Chcete v nemovitosti dále bydlet?  Správnou volbou pro Vás bude zpětný leasing. Uzavřu s Vámi nájemní smlouvu, díky které se nebudete muset stěhovat pryč. V katastru nemovitostí budete mít zapsané předkupní právo, a tak budete moci svou nemovitost kdykoliv zpět odkoupit za předem domluvených podmínek

Pro koho je výkup nemovitosti výhodný?

Lidi kupující nové bydlení

Máte vlastní nemovitost, ale vyhlídli jste si jinou? Chcete se rychle přestěhovat a svou stávající nemovitost prodat? Nečekejte dlouhé měsíce na klasický prodej. Vyplňte kontaktní formulář se základními informacemi o nemovitosti a já Vám obratem dám poskytnu nabídku za Vaši nemovitost. Jedná se o rychlý prodej, kde se o nic nestaráte a vše za Vás udělám. Když s nabídkou nebudete spokojeni, nemusíte nemovitost prodat a k ničemu se nezavazujete, jedná se pouze o nabídku na prodej Vaši nemovitosti.

Každého, kdo potřebuje rychle peníze

Potřebujete opravdu rychle peníze za svou nemovitost? Peníze v hotovosti můžete mít už do 24 hodin.  Vykupuji celé nemovitosti i podíly, nemovitosti v dražbě, s exekučními dluhy i zástavním právem, můj odhad ceny je vždy férový.

Všechny s finančními problémy

Dostali jste se do potíží s penězi a nevíte, jak z toho ven? Pokud vlastníte nemovitost v exekuci, odkoupím ji také. Není problém dohodnout se s exekutorem a vyhnout se tak nedobrovolné dražbě. Přímý výkup nemovitosti pro Vás navíc bude výhodnější.

Lidi nezvládající splácet hypotéku

Vzali jste si hypotéku na bydlení, ale nezvládáte ji splácet a hrozí vám zápis v registru neplatičů? Vaši nemovitost odkoupím tak rychle, že se do registru vůbec nedostanete a v budoucnu budete moci klidně požádat o hypotéku novou.

 

Chtěli byste, abych odkoupil Vaši nemovitost?

Pak stačí vyplnit údaje níže.

*
*
*
phone: fname: email: