Adam Soleh realitní makléř z Eurorealit
Menu

Adam Soleh
Svěřte Vaší nemovitost do mých rukou

O mně

Adam Soleh

Narodil jsem se v Haifě do česko-palestinské rodiny. V Izraeli jsem vyrůstal až do svých šesti let a pak krátce po Sametové revoluci v době velkých příležitostí se rodiče rozhodli vrátit zpět do České republiky. Dnes jsem otcem tří dětí a štastně ženatý můž ze Západních Čech. 

Zbožňuji moderní technologie, architekturu a mrakodrapy. Má práce je zároveň mým koníčkem. Rád poznávám nové lidi a poslouchám jejich příběhy. Jejich důvěra v mé schopnosti, je mým hnacím motorem. Tento závazek je tou největší odpovědností a motivací, to je dle mého v realitní branži jedna z nejdůležitějších věcí.

V realitách jsem začal v roce 2011 zprostředkováním prodejů a pronájmů nemovitostí. Tak se ze mě stal realitní makléř pracující pod jménem a záštitou velké renomované realitní společnosti. Do realit jsem začal postupně investovat vydělané pěníze a díky tomu jsem dnes vlastníkem několika zajímavých nemovitostí. Po několika letech jsme s kolegou založili moderní a dynamickou realitní kancelář Euroreality, která se dnes může pochlubit mnoho spokojenými klienty a investory napříč celé ČR. S našim profesionálním týmem poskytujeme kompletní poradenství a služby v oblasti realit, včetně správy nemovitostí. Svěřený kapitál našich investorů spravujeme s největší možnou odpovědností a zhodnocujem jej k jejich maximální spokojenosti. 

Díky mé zálibě k realitám bylo nevyhnutelné mé sblížení se stavařinou a ponoření se do stavební problematiky. Stal jsem se spolumajitelem stavební firmy tinyhomes, s.r.o., jejíž cílem je snížení uhlíkové stopy a snížení nároků na přírodní zdroje potřebných pro výstavbu a realizaci rodinných domů. Věříme, že využitím správných technologií, postupů a nových druhů (recyklovaných) materiálů se nám kromě toho podaří znatelně snížit pořizovací ceny takového bydlení, aniž by došlo ke zhoršení nebo snížení komfortu bydlení. 

Klasické zprostředkování prodeje nemovitostí mne baví dodnes, jelikož se tak stále seznamuji s novými lidmi. Prodej je pro mě potěšením, ať už se jedná o panelákový byt, či luxusní residenci za desítky milionů korun.

Vím, jak je těžké dostat se do výšin, a právě proto je mám rád. Ať už po stavební stránce u mrakodrapů nebo po technické stránce u letadel, kdy je zapotřebí vynaložit mnoho energie, aby mohly vzlétnout. Ten kdo chce stále výš musí dřít, a někdy to opravdu není lehké. Čím náročnější ta cesta je, tím větší je to výzva a motivace. Je náročné chodit několik dní do kopce po horách s plnou polní, ale ten výhled z vrcholu a zážitek pak za to stojí. A právě proto jsou reality, obchod, létání nebo i vysokohorská turistika mými koníčky. Dle slov jednoho uznávaného školitele pro osobní rozvoj, se úspěšný obchodník, mimo jiné, vyznačuje tím, že má vyvinut instinkt zabijáka, který si já zdokonaluji mým dalším koníčkem, a to myslivostí. :)

Sjednat si schůzku