Adam Soleh realitní makléř z Eurorealit
Menu

Adam Soleh
Svěřte Vaší nemovitost do mých rukou

O mně

Adam Soleh

Zbožňuji moderní technologie, architekturu a mrakodrapy, čím výše jsou, tím je to pro mne zajímavější. Má práce je zároveň mým koníčkem. Rád poznávám nové lidi a poslouchám jejich příběhy. Jejich důvěra ve mě a mé schopnosti, je zároveň mým hnacím motorem. Tento závazek je tou největší odpovědností a motivací, to je v realitní branži to nejdůležitější.

Začínal jsem v roce 2011 jako realitní makléř, tedy klasické zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí všeho druhu. Dnes jsem již investorem v oblasti realit a vlastníkem několika nemovitostí. Zároveň jsem také majitelem stavební firmy tinyhomes, s.r.o. a podílníkem v dynamické realitní kanceláři Euroreality. Se svým profesionálním týmem poskytujeme kompletní poradenství a služby v oblasti realit, včetně správy nemovitostí. Zúročuji svěřený kapitál našich investorů k jejich maximální spokojenosti.

Přesto mě i dnes baví klasické zprostředkování nemovitostí, jelikož se tak stále seznamuji s novými lidmi. Prodej je pro mě potěšením, ať už se jedná o panelákový byt, či luxusní residenci za desítky milionů korun.

Vím, jak je těžké dostat se do výšin, a právě proto je mám rád. Ať už po stavební a technologické stránce u mrakodrapů, tak po technické stránce například u letadel, kdy je zapotřebí vynaložit mnoho energie, aby mohly létat. Ten kdo chce stále výše musí dřít, a někdy to opravdu není lehké. Čím náročnější ta cesta je, tím je to pro mě větší motivace. Je těžké chodit dva dny do kopce s veškerou výbavou, ale ten výhled z vrcholu a zážitek pak stojí za to. A právě proto jsou reality, obchod, létání nebo i vysokohorská turistika mými koníčky. Dle slov jednoho uznávaného školitele pro osobní rozvoj, se úspěšný obchodník, mimo jiné, vyznačuje tím, že má vyvinut instinkt zabijáka, který si já zdokonaluji mým dalším koníčkem, a to důkladnou myslivostí. :)

Sjednat si schůzku